Apie fotografą Regimantą Meilutį

Esu Regimantas Meilutis fotografas, komercinę fotografo veiklą pradėjau 2006m kaip vestuvių fotografas, šią veiklą išauginau ir perleidau savo žmonai.

Šiai dienai labiausiai save matau kaip produkcijos baltame fone fotografą.

Nesu rėksnys, bet kitą kart reikia garsiai iri aiškiai išsakyti savo nuomonę, kad būtų visiems aišku kokio rezultato siekiame. Bendravimas ir bendro tikslo siekimas visada priveda prie aukščiausios kokybės rezultato.

Šioje srityje dirbu ne vienas, turiu patikimą komandą savos srities specialistų, tik specialistų komanda gali sukurti geriausią rezultatą

Įmonės įvaizdžio fotografas Regimantas Meilutis

Mano komanda

Brandingas / stilizavimas

Nomeda Balčiūtė-Kalinauskienė

Esu Nomeda, jau daugiau nei 15 metų dirbu produktų vystyme ir kūrime. Padedu įmonėms sukurti jų stilių, logotipą ar naują prekės ženklą nuo idėjos iki galutinio produkto. Mano tikslas sujungti kūrybiškumą su verslumu tam, kad jūsų verslas augtų, o rezultatu galėtumėte didžiuotis. Jei jums kada kilo mintis, kad norite stipraus prekės ženklo, kuris turėtų vientisą stilių, aiškią komunikaciją ir atrodytų profesionaliai, kviečiu bendradarbiauti. Kurkime kartu lengvai ir profesionaliai!

Susipažinti

Scenarijus / video / stilius

Sigitas Čiapas

Sigitas Čiapas - vizualinio skaitmeninio turinio kūrėjas.
Dirba su įmonėms pritaikytų vaizdo klipų kūrimu nuo scenarijaus idėjos, filmavimo iki video-medžiagos post-produkcijos.
Turi savo mini-studiją pritaikytą tinklalaidžių kūrimui ir produktų reklaminiams mini-klipams.
Taip pat užsiima konsultacijų teikimu įmonėms, kurios nori turėti savo filmavimo studijas, bei apmoko dirbti su filmavimo įranga.

Susipažinti

SOCIALINIŲ TINKLŲ REKLAMA IR KOMUNIKACIJA

Karolis kazlauskas

Aš esu Karolis ir mes su komanda padedame įmonėms kurti išskirtinį įvaizdį populiariausiuose socialiniuose tinkluose bei auginti pelną.

Socialinių tinklų reklamos paslaugos, B2C tipo verslams, padedame generuoti didesnius pardavimus, pritraukti daugiau klientų arba susikurti patikimą įvaizdį, kuris ilgainiui jums generuos solidžią grąžą.

Taip pat rūpinamės įmonių socialinių tinklų puslapių kūrimu bei administravimu, paruošiame komunikacijos strategiją, planą bei padedame jį sėkmingai įgyvendinti.

Susipažinti

Copywrite

Jurgita Gelgotienė

Padedu Jums sukurti daikto ar paslaugos istoriją, kuri padės padidinti pardavimus. Visuomet buvau žmogus, kuriam istorijos tiesiog gimdavo ore, tačiau ne visuomet pavykdavo jas teisingai ištransliuoti. Po keletos metų mokymosi, kaip teisingai komunikuotis, pavyko sujungti savo neribotą fantaziją, psichologijos mokslus ir patirtį įvairiose sferose. Nesu žmogus, kuris rašo lakoniškus tekstus. Esu ta, kuri istorijos pagalbą padės sudominti ir užnorinti Jūsų klientus.

Susipažinti

Asmeninės rinkodaros strategija

Mindaugas Juodaitis

Mindaugas su komanda kuria strategiją internete, konsultuoja dėl asmeninės rinkodaros įgyvendinimo, veda mokymus, kurią internetines svetaines, diegia CRM ir automatinę rinkodarą

Susipažinti