Apie fotografą Regimantą Meilutį

Labas, esu Regimantas Meilutis, pradėjęs savo fotografinę kelionę kaip vestuvių fotografas dar 2006 metais. Ši patirtis augino mano sugebėjimus, kol galiausiai perduodavau šią užduotį savo žmonai.

Dabar, šioje fotografijos srityje, mane daugiausia įkvepia produkcijos fotografavimas baltame fone. Mano siekis yra kur kas daugiau nei nuotrauka – tai istorija, kurioje kiekviena detelė ir šviesos nušviestas kampas tampa meniniu šedevru.

Nenusileidžiu, nes noriu, kad mano darbai kalbėtų patys už save. Tačiau kartais reikia garsiai išsakyti savo nuomonę, kad kiekvienam būtų aišku, kokio rezultato siekiame. Aš tikiu, kad bendravimas ir bendradarbiavimas visada veda prie aukščiausios kokybės rezultato.

Savo srityje aš ne dirbu vienas. Mano patikima komanda, kurioje specialistai savo srities ekspertai, yra raktas į geriausią rezultatą. Kartu mes sukuriam meną ir perteikiame jūsų istoriją kiekviename kadre."

Fotografo Regimanto Meilučio portretas

Mano komanda

Brandingas / stilizavimas

Nomeda Balčiūtė-Kalinauskienė

Esu Nomeda, jau daugiau nei 15 metų dirbu produktų vystyme ir kūrime. Padedu įmonėms sukurti jų stilių, logotipą ar naują prekės ženklą nuo idėjos iki galutinio produkto. Mano tikslas sujungti kūrybiškumą su verslumu tam, kad jūsų verslas augtų, o rezultatu galėtumėte didžiuotis. Jei jums kada kilo mintis, kad norite stipraus prekės ženklo, kuris turėtų vientisą stilių, aiškią komunikaciją ir atrodytų profesionaliai, kviečiu bendradarbiauti. Kurkime kartu lengvai ir profesionaliai!

Susipažinti

Scenarijus / video / stilius

Sigitas Čiapas

Sigitas Čiapas - vizualinio skaitmeninio turinio kūrėjas.
Dirba su įmonėms pritaikytų vaizdo klipų kūrimu nuo scenarijaus idėjos, filmavimo iki video-medžiagos post-produkcijos.
Turi savo mini-studiją pritaikytą tinklalaidžių kūrimui ir produktų reklaminiams mini-klipams.
Taip pat užsiima konsultacijų teikimu įmonėms, kurios nori turėti savo filmavimo studijas, bei apmoko dirbti su filmavimo įranga.

Susipažinti

SOCIALINIŲ TINKLŲ REKLAMA IR KOMUNIKACIJA

Karolis kazlauskas

Aš esu Karolis ir mes su komanda padedame įmonėms kurti išskirtinį įvaizdį populiariausiuose socialiniuose tinkluose bei auginti pelną.

Socialinių tinklų reklamos paslaugos, B2C tipo verslams, padedame generuoti didesnius pardavimus, pritraukti daugiau klientų arba susikurti patikimą įvaizdį, kuris ilgainiui jums generuos solidžią grąžą.

Taip pat rūpinamės įmonių socialinių tinklų puslapių kūrimu bei administravimu, paruošiame komunikacijos strategiją, planą bei padedame jį sėkmingai įgyvendinti.

Susipažinti

Copywrite

Jurgita Gelgotienė

Padedu Jums sukurti daikto ar paslaugos istoriją, kuri padės padidinti pardavimus. Visuomet buvau žmogus, kuriam istorijos tiesiog gimdavo ore, tačiau ne visuomet pavykdavo jas teisingai ištransliuoti. Po keletos metų mokymosi, kaip teisingai komunikuotis, pavyko sujungti savo neribotą fantaziją, psichologijos mokslus ir patirtį įvairiose sferose. Nesu žmogus, kuris rašo lakoniškus tekstus. Esu ta, kuri istorijos pagalbą padės sudominti ir užnorinti Jūsų klientus.

Susipažinti

Asmeninės rinkodaros strategija

Mindaugas Juodaitis

Mindaugas su komanda kuria strategiją internete, konsultuoja dėl asmeninės rinkodaros įgyvendinimo, veda mokymus, kurią internetines svetaines, diegia CRM ir automatinę rinkodarą

Susipažinti