Fotografas - skulptorius


Ko gero, nedaugelis pažįstančių BNI Žalgiris klubo narį Meilutis Regimantas, žino, kad pagal specialybę Regimantas yra skulptorius. 

Tai sužinojus, tampa aišku, kodėl Regimantas taip techniškai atidžiai ir strategiškai fotografuoja daiktus. Jis juos mato kaip skulptorius iki mažiausios detalės ir jam pavyksta kiekvieną daikto nuotrauką padaryti iki smulkmenų tvarkingą, techniškai teisingą. 

Regimantas yra begalinio užsispyrimo ir drąsos pavyzdys, jis net 8 metus dirbo keliose veiklose - vadybinį darbą įmonėje ir tuo pačiu savaitgaliais, laisvu nuo darbo metu, fotografavo.   Per šiuos metus išsigrynino, kad jo stiprybė yra daiktų fotografija. Dabar jau ir mes žinome kodėl? 

Regimantas yra iš tų žmonių, kurie nebijo imtis net ir didelio projekto. Tai patvirtina ir didžiausias jo projektas - nufotografuoti dešimtis tūkstančių daiktų ir pateikti klientui jų nuotraukas. Tai įmanoma atlikti tik metodiškai iki smulkmenų sudėliojus procesą, ką ir pavyko padaryti Regimantui. Darbai vyko sklandžiai, o šis projektas virto ilgalaikiu bendradarbiavimu. 

Dabar įdirbis Regimantui leidžia drąsiai teigti: “Fotografuoju nuo 500 daiktų per dieną, ir jau sekančią dieną atiduodu klientui nuotraukas. Ir tai yra ne iššūkis, o mano kasdienybė!” 

Regimantas prieš ir po kiekvieno projekto atidžiai pergalvoja procesą, kaip jį būtų galima dar labiau patobulinti tam, kad pasiektų maksimalų efektyvumą!

Fotografo Regimantos meilučio portretas su tekstiniu aprašu apie naryste BNI

intro apie mane

gera rekomendacija:

1 Didelių kiekių fotografavimas


Techninės ir know how galimybės leidžia fotografuoti apie 100vnt smulkios produkcijos per 1val. Kai produktų kiekis nuo 200vnt fotografavimas dažniausiai atliekamas kliento patalpose įrengtoje fotostudijoje

2 Įvazdinis produkcijos fotografavimas


Aš į fotografavimą žiūriu techniškai: kaip teisingai apšviesti, kad kompozicija būtų teisinga...

Todėl dirbu su komanda, kuri pasirūpina ir kitais reikalingais įvaizdžio elementais:

Lokacijos, modeliai, aksesuarai, stilius...

3 360 fotografavimas


Tai yra tas pats produkto fotografavimas, tik tai atliekama 36-72 nuotraukos apsukant produktą apie savo ašį.

Techinės galimybės leidžia nufotografuoti apie 50vnt produkcijos per 1val.

4 interjerų ar NT FOTOGRAFAVIMAS


Rekomenduok mane NT brokeriams Kaune, turiu online objektų fotografavimui rezervacijos formą, konkrečios kainos, greitas fotografavimas, nuotraukos atiduodamos per 1-2dienas

Negera rekomendacija

sportinių renginių fotografavimas


Kadangi dar neatradau mėgiamiausios sporto šakos, todėl nelabai matau ką galiu tame sporte fotografuoti

Asmeninė fotosesija


Asmaninės, vestuvės, krikštynos, gimtadieniai...

Manau, kad nuo 2006m jau pakankamai jų esu nufotografavęs - daugiau nenoriu ;)

Psihologinis portretas


Labai įdomi sritis, labai reikalaujanti daug pasiruošimo ir papildomų kompetencijų ir gilaus bendravimo su klientu, man patinka greitesnis fotografavimo procesas.

Nude


Turiu patirties, bet kūnas nėra daiktas kurį gali teisingai sumodeliuoti ir gražiai nufotografuoti, jaučiu, kad dar tam nepribrendau.

"Jeigu nori eiti greitai - eik vienas"


Aš "einu toli" su komanda:

Brandingas / stilizavimas

Nomeda Balčiūtė-Kalinauskienė

Esu Nomeda, jau daugiau nei 15 metų dirbu produktų vystyme ir kūrime. Padedu įmonėms sukurti jų stilių, logotipą ar naują prekės ženklą nuo idėjos iki galutinio produkto. Mano tikslas sujungti kūrybiškumą su verslumu tam, kad jūsų verslas augtų, o rezultatu galėtumėte didžiuotis. Jei jums kada kilo mintis, kad norite stipraus prekės ženklo, kuris turėtų vientisą stilių, aiškią komunikaciją ir atrodytų profesionaliai, kviečiu bendradarbiauti. Kurkime kartu lengvai ir profesionaliai!

Susipažinti

Scenarijus / video / stilius

Sigitas Čiapas

Sigitas Čiapas - vizualinio skaitmeninio turinio kūrėjas.
Dirba su įmonėms pritaikytų vaizdo klipų kūrimu nuo scenarijaus idėjos, filmavimo iki video-medžiagos post-produkcijos.
Turi savo mini-studiją pritaikytą tinklalaidžių kūrimui ir produktų reklaminiams mini-klipams.
Taip pat užsiima konsultacijų teikimu įmonėms, kurios nori turėti savo filmavimo studijas, bei apmoko dirbti su filmavimo įranga.

Susipažinti

SOCIALINIŲ TINKLŲ REKLAMA IR KOMUNIKACIJA

Karolis kazlauskas

Aš esu Karolis ir mes su komanda padedame įmonėms kurti išskirtinį įvaizdį populiariausiuose socialiniuose tinkluose bei auginti pelną.

Socialinių tinklų reklamos paslaugos, B2C tipo verslams, padedame generuoti didesnius pardavimus, pritraukti daugiau klientų arba susikurti patikimą įvaizdį, kuris ilgainiui jums generuos solidžią grąžą.

Taip pat rūpinamės įmonių socialinių tinklų puslapių kūrimu bei administravimu, paruošiame komunikacijos strategiją, planą bei padedame jį sėkmingai įgyvendinti.

Susipažinti

Copywrite

Jurgita Gelgotienė

Padedu Jums sukurti daikto ar paslaugos istoriją, kuri padės padidinti pardavimus. Visuomet buvau žmogus, kuriam istorijos tiesiog gimdavo ore, tačiau ne visuomet pavykdavo jas teisingai ištransliuoti. Po keletos metų mokymosi, kaip teisingai komunikuotis, pavyko sujungti savo neribotą fantaziją, psichologijos mokslus ir patirtį įvairiose sferose. Nesu žmogus, kuris rašo lakoniškus tekstus. Esu ta, kuri istorijos pagalbą padės sudominti ir užnorinti Jūsų klientus.

Susipažinti

Asmeninės rinkodaros strategija

Mindaugas Juodaitis

Mindaugas su komanda kuria strategiją internete, konsultuoja dėl asmeninės rinkodaros įgyvendinimo, veda mokymus, kurią internetines svetaines, diegia CRM ir automatinę rinkodarą

Susipažinti

Sutarkime dėl tinkamo laiko 1-2-1